Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

лого

ПОЛОЖЕННЯ

про обласний конкурс “Найкращий читач Хмельниччини – 2015”

1.Метою обласного конкурсу “Найкращий читач Хмельниччини – 2015” (далі – конкурс) є залучення дітей середнього шкільного віку до читання художньої літератури, підвищення рівня їх особистого розвитку і культурної компетентності, вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою, популяризація найкращих надбань української і світової літератури, підвищення суспільного значення і ролі шкільних та  дитячих бібліотек в соціальній адаптації дітей. 

2. Організаторами конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. 

3.Координацію роботи з проведення конкурсу здійснює обласна бібліотека для дітей імені Т.Г. Шевченка. 

4. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою виконання даного Положення, здійснюється згідно вимог Закону України “ Про захист персональних баз даних”. 

5. Для проведення конкурсу бібліотека-організатор розробляє сценарій, який повинен містити вікторини, тести, індивідуальні запитання на знання літератури для читачів-учнів 6-8 класів.   

6. Конкурс проводиться серед дітей-учнів 6-8 класів – читачів сільських бібліотек-філіалів та сільських, міських, районних, обласної бібліотек для дітей, ознайомлених з умовами проведення конкурсу.

 Конкурс проводиться в співпраці з шкільними бібліотеками (за згодою).

7. Для участі у конкурсі учасники повинні: 
-прочитати книги; 
-надати щоденник із записами про прочитані книги; 
-розповісти про свою улюблену книгу, дати відповіді на запитання щодо її змісту;
-бути готовими до запитань вікторин, тестів, конкурсних запитань. 

8. Конкурс проводиться в три етапи. 

1)  Перший етап конкурсу проводиться з 9 до 29 березня 2015 року в  сільських бібліотеках-філіалах та сільських, міських, районних, обласній бібліотеках для дітей, де визначають трьох переможців (по одному серед читачів-учнів 6, 7, 8 класів), які отримують звання “Найкращий читач бібліотеки”. 

2) Другий етап конкурсу проводиться з 30 березня до 13 квітня 2015 року у районних та центральних міських бібліотеках для дітей серед переможців першого етапу конкурсу, де визначають трьох переможців (по одному серед читачів-учнів 6, 7, 8 класів), які отримують звання “Найкращий читач району/міста”. 
3) Третій етап конкурсу проводиться з 14 до 21 квітня 2015 року в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка, де визначають трьох переможців (по одному серед читачів-учнів 6, 7, 8 класів), які отримують звання “Найкращий читач області”.

9. З метою об’єктивного оцінювання учасників конкурсу, підведення підсумків кожного етапу утворюється журі у складі працівників бібліотек, навчальних закладів, письменників, журналістів, громадських діячів. 

          Персональний склад журі обласного етапу конкурсу затверджується наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації. 

 10. Оцінювання відповідей учасників конкурсу відбувається за 12 бальною шкалою.
         Переможці визначаються за сумою балів, одержаних під час проведення конкурсу.
         Переможцем стає той учасник, який набрав 12 балів (1– шестикласник,    1 – семикласник, 1– восьмикласник).
         При рівності суми балів декількох учасників переможець визначається з урахуванням підсумків відповідей на додаткові запитання та коротких розповідей про улюблену книгу.

11. Для участі переможців попереднього етапу конкурсу в наступних етапах бібліотекам, де проходив конкурс, необхідно надати до бібліотек, де буде відбуватися наступний етап конкурсу, такі матеріали: 
         про проведення першого етапу подаються 2 примірники протоколу, реєстраційний список учасників; 
         про проведення другого етапу подаються 1примірник протоколу другого етапу та 1 примірник Зведеного звіту про проведення другого етапу конкурсу. 
 
 12. Переможці кожного етапу конкурсу нагороджуються дипломами. 
          Переможці обласного етапу конкурсу, але не більше ніж три учасники (по одному серед читачів-учнів 6, 7, 8 класів), нагороджуються поїздкою до Львова на фестиваль дитячого читання “Книгоманія”. 

 13. Хід проведення та підсумки конкурсу оприлюднюються у засобах масової інформації та на сайтах обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка, районних та міських бібліотек для дітей.

Форма входа

Поиск

Календарь
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

НАШІ ДРУЗІ


  • Ігри

  • Copyright MyCorp © 2019
    Конструктор сайтов - uCoz