Меню сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

лого

 

Славутська районна бібліотека для дітей

 

Обслуговує дітей всіх вікових категорій, батьків, вчителів.

Пропонує широкий вибір довідкових, науково-пізнавальних видань, фантастики, детективів, 30 назв журналів і газет.

Інформує читачів-дітей, керівників дитячого читання про нові надходження літератури та періодики, задовольняє найвибагливіші індивідуальні запити читачів, надає можливість більш глибоко вивчити улюблений предмет. Навчає, як користуватись довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки. Проводить літературні вікторини, подорожі, прем`єри, презентації та бенефіси книг і журналів.

Допомагає знайти нових літературних друзів і навчитись багатьом корисним речам, стати юридично грамотним і дістати відповідь на безліч запитань.

Наша адреса:

30000 Хмельницька обл.

м. Славута, вул. Козацька, 40

E-mail: bibliotekasl@ukr.net

Про бібліотеку

 

 

      У жовтня 1935 року в місті Славута була організована і відкрита міська бібліотека з дитячим відділом. За цей період розвитку вона перетворилась в справжню скарбницю знань, стала храмом книги, дозвільним центром для юних користувачів. Як самостійна Славутська районна дитяча бібліотека відкрилася на початку 1946 року. Ініціатором створення бібліотеки була вчителька Куліченко Марія Матвіївна. На той час фонд бібліотеки складав 233 примірника, який поповнювався власними книжками дітей міста Славути. Приміщення бібліотека немала, а стояла книжкова шафа в коридорі школи №1.

В 1947 році бібліотека отримала окреме приміщення. Яке складалось з 2-х кімнат: абонемента і книгосховища. З 1949 року штат бібліотеки складався з 2-х чоловік. Завідуючою залишалася Куліченко Марія Матвіївна, а бібліотекарями працювали різні людини, зокрема педагоги.

В 1955 році бібліотека переходить в інше приміщення, яке складалося 4-х кімнат. 1 липня 1955 року відкривається читальний зал для юних читачів на 15 місць. В грудні 1973 року доросла та дитяча бібліотеки переселилися в нове приміщення, де на першому поверсі розмістилася дитяча бібліотека і по цей час.

Історію бібліотек творять люди і час. Долі їх різні, але об’єднує їх любов до книги, для кого рідня книгозбірня стала змістом всього життя це: Горобець Олена Василівна, Пастернак Світлана Іванівна, Голуб Людмила Михайлівна, Костюк Катерина Василівна, Сищук Людмила Ананіївна, Баландюк Марія Василівна, Мороз Валентина Володимирівна, Пенчук Тетяна Михайлівна, Тетерук Світлана Вікторівна.

    Славутська районна бібліотека для дітей сьогодні працює в співдружності з офіційними та громадськими організаціями, сприяючи учбово-виховному процесу підростаючого покоління: з районним і міським відділами освіти, з ЗОШ міста та дошкільними закладами, з центром позашкільної роботи з дітьми та підлітками. Спільно з ними проводяться традиційні та інноваційні заходи з популяризації літератури та реклами можливостей бібліотеки в сучасних умовах. Традиційним стало відкриття Тижня дитячої книги, ігри-екскурсії до бібліотеки, відзначення пам'ятних дат дитячих письменників.

В районній бібліотеці для дітей оформляються постійно діючі виставки «Книжкові прем’єри», «Знайомтесь нові надходження», «Книжковий дивосвіт». Проводяться перегляди, літературні години, конкурси, літературні та дитячі ранки «Герої улюблених казок», гра-подорож «Здравствуй, гостя-зима», «У різні пори року приваблива земля», «Вернісаж весняних барв», «В осінні шати-барви вдяглись ліси й поля», «Пісня літа лине до небес».

Працівники бібліотеки систематично приймають участь у районних семінарах, виступають з аналізом бібліотечного обслуговування дітей в районі, консультаціями з актуальних питань роботи з юним читачами, беруть участь в практикумах і стажуваннях новопризначених працівників, здійснюють виїзди в сільські бібліотеки з метою надання допомоги на місцях.

       Славутська районна бібліотека для дітей докладає максимум зусиль, щоб стати центром духовної культури та організації дозвілля юних мешканців міста та району. Якщо ти цінуєш хорошу книгу і якщо перед тобою стане питання де її знайти приходь в Славутська районну дитячу бібліотеку, тут тебе чекають.

 

 

 

 

Форма входа

Поиск

Календарь
«  Декабрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

НАШІ ДРУЗІ


  • Ігри

  • Copyright MyCorp © 2022
    Конструктор сайтов - uCoz